top of page

HACI PAŞA ZEYTİNYAĞI

"Belirli Bir Bahçe ve Tek Çeşit Zeytinden"

        Zeytinyağımız; Kuzey Ege'nin Kaz Dağları Çanakkale Ezine bölgesinde bulunan kendi zeytinliklerimizden, yere düşmemiş ve dalından elle toplanan üst zeytin diye tabir edilen zeytinlerden Soğuk Sıkım yapılmaktadır.


       Aile işletmesi geleneğimizle, bahçede zeytin olarak oluşumundan soğuk sıkımına kadar size paketlenmiş olarak ulaşacağı bütün süreçleri takip ve kontrol edebildiğimiz ve kalitesine onay verebildiğimiz yılda sadece 35 Ton Hacı Paşa Zeytinyağını Sızma Soğuk Sıkım Zeytinyağı olarak satışa sunmaktayız.

 

       Ürünlerimiz Belirli Bir Bahçede Yetiştirilen Tek Çeşit Zeytinden” hasat edilmiş ve başka bahçelerin ürünleriyle karıştırılmamıştır! Sizlere sunduğumuz bu tümüyle doğal yöntemlerle elde edilmiş özel üretim Sızma Soğuk Sıkım Zeytinyağını en büyüğü 500 litrelik paslanmaz çelik tanklarda muhafaza edip Dökme Zeytinyağı Toptan Satışını da yapmaktayız, Toptan Dökme Zeytinyağı Fiyatları için bizimle iletişime geçiniz. Zeytinyağı Sıkım Tesisimizde depolanan her yağın menşei ve kalitesini özenle takip etmekteyiz.
 

Soğuk Sıkım Zeytinyağı.jpg
zeytin dalı
bottom of page